Hakkımızda

hakkimizda

Hikayemiz

1975 yılında ticari faaliyetlerine inşaat demiri satışı ile başlayan Yaşarlar Demir kısa sürede hızlı bir gelişim göstermiş ve inşaat sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli yenileyerek sektörün öncü kuruluşlarından olmuştur. Doğruluk, adalet, güven ve kalitede süreklilik ilkeleri tüm şirket çalışanlarının rehberi olmuş ve şirket kültürü, bu değerler üzerine oturtulmuştur.


2013 yılında unvan değişikliğine giderek, faaliyetlerine Demirhan Yaşarlar Demir adı altında devam eden firmamız iş ortakları ile uzun vadeli ilişkiler kurmayı esas alan, kuruluşundan bugüne kadar, güvenilirliği ve üstün hizmet kalitesi ile yoluna devam etmektedir.

2017 yılında adım attığı yapı malzemesi sektörünün kısa sürede liderlerinden olan, aynı çatı altında kurulmuş firmamız DYD İnşaat ise engin tecrübelerimizden yararlanarak insana ve çevreye saygıyla insanların yaşam kalitesini arttıran, sağlam ve modern yapılar için iş ortaklarımızın ihtiyaçlarının karşılayan ürünlerin satışına tüm hızıyla her geçen gün daha da büyüyerek devam etmektedir.

İnşaat Demiri ve Yapı Malzemeleri alanlarında Ataşehir satış ofisimizde hizmet vermekteyiz.

Kalite Politikamız

“Bugün DYD İnşaat olarak sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla insanların yaşam kalitesini artıran, sağlam ve modern yapılar için iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerin satış ve pazarlamasını, Demirhan Yaşarlar Demir çatısı altında, İnşaat Demiri ve Yapı Malzemeleri alanlarında hizmet vermekteyiz.”

Ürünler ve Çözümler için Teklif Al

× WhatsApp İletişim